هنگام ﺧﺮﯾﺪ ﮐﺎﻻی ﺧﻮاب به ﻧﮑﺎت زﯾﺮ ﺗﻮجه ﮐﻨﯿﺪ

لایکو در شبکههای اجتماعی حضور دارد که بین آنها اینستاگرام فعالتر است و کاربران بیشتر به آن سر میزنند. دلیل این امر شکلپذیری مموری فوم است که پس از چند بار استفاده شکل سر و گردن فرد استفاده کننده را به خود میگیرد. بالش وسیلهای است که سر روی آن قرار میگیرد و در سه سایز استاندارد، متوسط یا کویین و بزرگ یا کینگ در بازار وجود دارد. نوع اول نوع ساده آن است که از جنس ملحفههای معمولی درست شده و روی تخت قرار میگیرد. خیال خریداران برای داشتن کالای خواب عالی راحت خواهد بود اما برای داشتن گزینه بهینه باید نکاتی را مد نظر قرار داد. راه دیگر این است که به فروشگاههای کالای خواب سر بزنید. طبق گفتههای پزشکان ارتوپد، یک بالش خوب و استاندارد باید تا حدی نرم باشد که سر در بالشت فرو نرود و تا حدی سفت باشد که سر در راستای گردن و ستون فقرات قرار گیرد.

اگر بخواهیم به طور کلی یک کالای خواب را ارزیابی کنیم و بدانیم وقتی می گویند “این روتختی با کیفیت است” دقیقا منظور چیست، باید مواردی اعم از جنس، تنوع طرح و رنگ، قیمت و جزئیات دیگر را مورد بررسی قرار دهیم. تمامی کالای خواب ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی کالای خواب ها نسبت به تمام فروشگاه های دیگر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه کالای خواب های مختلف را دارا می باشید. همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم و اطلاع دارید کالای های خواب دارای قسمت های مختلف با طرح ها و رنگ های متنوع هستند که در ادامه به بررسی مهم ترن نکات قابل توجه در خریداری آن ها می پرازیم. این مسئله باعث بر هم خوردن آرامشتان در خواب شده و برای افراد به ویژه کسانی که به بیماریهای تنفسی دچار هستند بسیار آزاردهنده است. جدا از کالای خواب، همانطور که گفتیم در تولید محصولات دیگر هم، مانند ست سرویس بهداشتی، زیربشقابی، رومیزی، ست آشپزخانه و پرده، فعالیت میکند. بین محصولات آن گذشته از سرویس لحاف و ملافه، حوله، بالش، تشک، پتوی اکریلیک و مسافرتی و لوازم آشپزخانه پیدا میشود.

رویان خواب، بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران از سال ۱۳۸۵ با تجربه در فروش و تکیه بر اصل مشتری مداری، کار خود را در زمینه تشک(تشک خوشخواب، تشک رویا، تشک رویال)، سرویس خواب، روتختی، حوله، پتو، پادری، روفرشی، بالش، پرده و جهیزیه عروس شروع به فعالیت کرده است. در این مطلب از درجه، درباره چند تا از این برندهای باکیفیت کالای خواب ایرانی برای شما نوشتهایم. در تهران چند شعبه وجود دارد، مثل سعادتآباد نبش علامه جنوبی، پاسداران نبش بهستان دهم، میرداماد بین رازان شمالی و نسا، روبهروی پارک ساعی، خیابان شریعتی بالاتر از سمیه، تجریش، گیشا و میدان ولیعصر. شاید تا سال گذشته گزینه اول خیلیها برای خرید ملافه، پتو یا روتختی برندهای معروفی مثل تاچ، ازدیلِک، سارِو یا ایکیا بودند. حال به تنها چیزی که برای تکمیل دیزاین اتاق خواب خود نیاز دارید، یک کالای خواب شیک است. برای خرید کالای خواب مرغوب و درجه یک میتوان به سامانههای خرید اینترنتی مشهوری نظیر digikala سر زد و یا این که به سراغ فروشگاه کالای خواب معتبری نظیر فروشگاه جواهری رفت.

بهروز بودن طرح و مدلها هم مهم بوده، چراکه گذشته از کیفیت خوب، سر و شکل پتو و لحاف خیلی مهم است. البته در گذشته از متکا به عنوان بالش سر نیز استفاده میشده است. اما اگر شانه های کوچک و ظریفی دارید، باید بالش هایی در ابعاد کمتر را انتخاب کنید. ابعاد استاندار بالش ها عبارتند ازبالش با ارتفاع کمتر از 5.7 سانتی متر بالش با ارتفاع 7.5 تا 5..5 سانتی متر ، بالش با ارتفاع بیشتر از 5..5 سانتی متر در انتخاب بالش مناسب، باید اندام و ابعاد فیزیکی خود را بررسی کنید. در صفحه هر محصول مشخصات کامل ، عکس های تشک ، قیمت و … برای تهیه محصولات معرفی شده کافی است بر روی عکس مورد نظر کلیک کرده و به اطلاعات تماس فروشنده دسترسی پیدا کنید. خرید اینترنتی کالای خواب را با عرضه قیمت مناسب، ارسال رایگان برای تهران و برای شهرستان تا باربری رایگان، شرایط اقساطی بدون بهره، ۱۰۰٪ تضمینی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و متنوع تر برای مشتریان خود در نظر گرفته است.