فروشگاه تشک و کالای خواب در کشور

شرکت گلبافت از تولیدکنندگان پرکار کالای خواب به خصوص پتوهای پر شهرتش است که هر ساله آنها را با طرح و رنگ های متنوع و با کیفیت روانه بازار میکند. در این بخش به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید تشک و هر گونه کالای خوابی از محصولات ایرانی استفاده کنید. برای خرید اینترنتی کالای خواب میتوانید از بخش پایین همین صفحه محصولات خود را انتخاب کنید و بروی آن کلیک نمایید. تمامی محصولاتی که در این بخش مشاهده می کنید تنها نحوه جمع شدن و بسته بندی آن نظیر گارد، زیپ و بند با یکدیگر متفاوت است. معمولاً در فروشگاه ها، بخش زیادی از فضای فروشگاه را به فروش کالای خواب اختصاص می دهند. امروزه کیفیت تشک ها تغییرات زیادی پیدا کرده و برای اغلب نیازها می توان تشک مناسب را تهیه نمود. انواع ملحفه را از پارچه های پنبه ای تترون و نخی تهیه می نمایند که قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند.

گروه کالای خواب رست آپ با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات پیشرفته روز دنیا و همچنین در نظر گرفتن طبیعت بدن انسان و نیز استفاده از تمام توانایی هایی که در اختیار دارد، با اعتقاد به اصل مشتری مداری و تامین بهداشت و کیفیت خواب و همچنین حمایت همه جانبه از تولید ملی، محصولات خود را متناسب با شرایط بدن افراد مختلف تولید میکند و این اوامر را جزو توانایی های خود میداند. تمامی محصولات کالای خواب جواهری از مواد و پارچه های باکیفیت تهیه می شوند که برای سلامتی و راحتی مصرف کنندگان مناسب می باشد.ست کاورهای دو نفره اسپرت و کلاسیک پارلا که شامل کاور لحاف، ملحفه و روبالشتی به همراه دو عدد کوسن است به مبلغ یک میلیون و پانصد هزارتومان قابل خریداری است. حوله های استخری و حمام، همچنین کوسن و تشک های سفری پر فروش به علت استفاده مواد اولیه مرغوب از محبوب ترین محصول این برند هستند.

این برند خوش نام سالهای طولانی است که در زمینه تولیدات کالای خواب فعالیت دارد و به موفقیت های زیادی در ارائه محصولات خود دست یافته و توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. لحاف رو تختی یکی از مهمترین محصولات کالای خواب می باشد زیرا در دکوراسیون اتاق تاثیر بسیار زیادی دارد و موجب زیباتر جلوه دادن سرویس خواب و همچنین اتاق شما می شود. کارگاه مجهز و ماشین آلات پیشرفته و فروش اینترنتی آسان از دیگر امتیازات این برند است، همچنین وجود باشگاه مشتریان و تخفیفات و امتیازات زیادی که در مناسبت های مختلف برای خریداران در نظر میگیرند باعث استقبال مشتریان شده است. روتختیهای کلاسیک یک مدل لوکس بین روتختیهای دیگر است و باعث میشود اتاق خواب به شکلی رویایی تزیین و دیده شود. در این روز های پر مشغله یک خواب خوب باعث از بین رفتن خستگی های کل روز می شود. کالای خواب ورونیکا برندی ایرانی با حدود دو دهه فعالیت می باشد که با استفاده از تکنولوژی های به روز و در نظرگرفتن نکات طراحی جهانی، جهت سلامت افراد به شهرت رسیده و محصولات آن مورد توجه قرار گرفته است. در حدود 3400 سال پیش از میلاد مسیح در مصر باستان فراعنه مصری برای حفظ جان خود از حمله مار و دیگر جانوران ، تختهای خود را بالاتر از زمین می ساختند.

پتوهای نرم و مشهور و نفره گلبافت با قیمتی حدود 350 هزار تومان به فروش می رسد. ست سرویس خواب لایکو در قیمت حدودی یک میلیون و سیصد هزارتومان به فروش میرسد. ست های نوزادی با کیفیت و کاملی در طرح های متنوع دارد. تشک فنری جزء ساده ترین نوع تشک ها بوده و قیمت مناسب تری به نسبت نمونه های دیگر دارد، در سرتاسر این تشک فنر قرار گرفته که در هنگام حرکت و جابجایی صدا ایجاد نمی کند. یک تشک خوب باید تکیه گاه مناسبی برای بدن ایجاد کند و موجب شود تا ستون فقرات در وضعیت ایستاده قرار بگیرد. طبق تحقیقات پزشکان در آن زمان بسیاری از دردهای مفصلی بویژه در ناحیه کمر و ستون فقرات بسیار کمتر از حال حاضر بوده است. اما اگر شانه های کوچک و ظریفی دارید، باید بالش هایی در ابعاد کمتر را انتخاب کنید. در گذشته استفاده از لحاف های پشمی بسیار مرسوم بوده است. این برند در کنار کالای خواب، پارچه ی البسه و لوازم منزل و آشپزخانه تولید میکند.