خرید روتختی چهار فصل ترک و ایرانی با قیمت مناسب- صفاهوم

ارزان ترین تشک طبی با برند معتبر آناک با قیمت ۴۵۰ هزار تومان به فروش می رسد. انواع تشک یکنفره تولید داخل بسته به ویژگیها و مواد تولید بین 600 هزار تا یک میلیون و 200هزار تومان قیمت دارد. گرانی مواد اولیه، قیمت نهایی محصولات تولید داخل را در حد اقلام خارجی بالا برده و وقتی مشتری اختلاف اندکی بین نرخ جنس ایرانی و خارجی میبیند، با سابقه ذهنی مثبتی که درباره کیفیت جنس خارجی دارد، قطعا کالای خارجی را انتخاب میکند. حسین قدیانی از استقلال در زمینه تامین مواداولیه برای تولیدکنندگان داخلی هم میگوید و اضافه میکند: در صورتی که شرکتی داخلی بخواهد کالایی خاص مثلا تشکی با مموریفوم تولید کند مواداولیه مورد نیاز را وارد میکند ولی در زمینه تهیه محصولات عرف و عادی نیازی به واردات نداریم. در سالهای اخیر هم نامهایی مثل زِست، یاتاک، زنیت و ویستَر به اسامی قبلی اضافه شده و بازار را پر کردهاند. به این ترتیب که حتی در شرایط فعلی تولیدکنندگان به نام ایران محصولات باکیفیت خود را به کشورهای منطقه مثل همسایگان شمال و جنوب، شرق و غرب یا برخی کشورهای اروپایی و آفریقایی صادر می کنند. کیفیت پتو یکی دیگر از دلایل رضایت مشتریان محصولات افراست.

شاید جالب باشد که بدانید شرکت تولیدکننده برندهای رویال و یاتاک یکی است! محصولات این برند را میتوانید از تمام فروشگاههای این برند و همینطور سایت ویژه شرکت بهنخسازان خریداری کنید. یک جستوجوی ساده در فضای مجازی میتواند اطلاعات زیادی درباره برندهای کالای خواب و تنوع طرح و مدلهای هر برند در اختیار خریداران قرار دهد؛ ازجمله اینکه اجناس کدام شرکت و کارخانه تولیدکننده ایرانی یا خارجی در بازار وجود دارد و یا اینکه حدود قیمت کالاهای هر شرکت چقدر است و کدام با سلیقه و بودجه شما متناسب است. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کالای خواب جواهری مشهد ندارد. اما برای داشتن یک خواب با کیفیت و همچنین یک فضای دلنشین و خوش منظره نیاز هست تا کالاهای خواب با کیفیتی را انتخاب کنیم؛ به ویژه با تنوعی که از انواع کالای خواب ترک و ایرانی و…

امروزه این کارها دیگر مد نیست و عروس و دامادها وقتی سرویس خواب انتخاب میکنند، اغلب در همان فروشگاه نیز تشک دلخواه و متناسب با تخت را هم سفارش میدهند یا اینکه به فروشگاههای کالای خواب میروند و آنجا تشک، لحاف و بالش را یکجا انتخاب میکنند. بیتوجهی تولیدکنندگان به مقوله بازاریابی و تبلیغات مناسب و مشکلات تهیه مواداولیه در کنار بیاعتمادی تاریخی به کالای تولید داخل باعث شده برخی شرکتهای تولیدکننده ایرانی، در کنار برند اصلی خود تولیدات دیگری داشته باشند که بهعنوان خارجی و اغلب تحت برندهای کشور ترکیه با قیمتی بالاتر به فروش میرسند. به گفته آنها تمام آنچه بهعنوان کالای ترک به مشتریها معرفی و ارائه میشود تولید داخل کشور است و هماکنون ما هیچگونه واردات قانونیای در زمینه کالای کالای خواب از هیچ کشوری نداریم. این وابستگی باعث شده تا صنعتی با نام تولید کالای خواب در بخش های مختلف شکل گرفته که از پتو، تشک و لحاف گرفته تا ملحفه و بالش یا باکس های جدید تشک هر کدام از زیرمجموعه هایش شناخته شده است. باکس های هتلی در ۳ نوع ساده، لبه دار و لمسه عرضه می شوند. سایت تشک مشک علاوه بر فروش انواع تشک اقلامی نظیر روتختی، بالش، باکس تخت و باکس های هتلی را ارئه می دهد.

کالای خواب به مجموعه ای از محصولات گفته می شود که در زمینه خواب و استراحت به شما کمک کند.کالاهایی مانند تخت خواب,باکس,روتختی,ملحفه,بالش,تشک,محافظ تشک و بسیاری از کالاهای دیگر در این بخش قرار میگیرند.کالاهای جانبی جهت آرامش حین خواب و راحتی بیشتر در این بخش قرار میگیرند . توجه به جثه ی فردی که قرار است از تخت خواب استفاده کند. کالای خواب قسمت مهمی به نام ملحفه دارد که برای بالش، لحاف، روتختی، سرویس خواب و … اما درمورد اینکه آیا این تشک و آن لحاف و بالش که به نام خارجی به ما فروخته میشود واقعا خارجی هستند یا نه، تردید زیادی وجود دارد. این را هم اضافه کنیم که ارتفاع تشکها بین 20تا 40سانتیمتر متغیر است، اما ارتفاع مناسب و استاندارد یک تشک را که معمولا ملحفهها و محافظهای تشک براساس آن تولید میشود، 30سانتیمتر توصیه میکنند. او که تمایل به بیان نام خود ندارد، اضافه میکند: تولیدکننده ایرانی ناچار است محصولش را به نام خارجی عرضه کند. اگر بخواهیم این شرایط را واضحتر بیان کنیم باید بگوییم واردات نداریم، اما هزینه تولید کالای باکیفیت در داخل کشور بسیار بالا رفته و از آنجا که مشتری ایرانی حاضر نیست برای برند ایرانی زیاد هزینه کند، کالای ایرانی تحت نام و برند ترک عرضه میشود و خوب هم فروش رفته و هم جواب پس میدهد.