بهترین کالای خواب ایرانی؛ از کدام برندها با خیال راحت خرید کنیم؟

می توان حدس زد به دلیل تنوع در شکل، طرح و رنگ این سوال هم برای شما ایجاد شود که “روتختی چه رنگی بخرم؟”. برای خرید کالای خواب مرغوب و درجه یک میتوان به سامانههای خرید اینترنتی مشهوری نظیر digikala سر زد و یا این که به سراغ فروشگاه کالای خواب معتبری نظیر فروشگاه جواهری رفت. حال به تنها چیزی که برای تکمیل دیزاین اتاق خواب خود نیاز دارید، یک کالای خواب شیک است. کالای خواب قسمت مهمی به نام ملحفه دارد که برای بالش، لحاف، روتختی، سرویس خواب و … روتختی به دو نوعِ روپوش تخت خواب و روتختی ساده (یا همان روانداز تخت) تقسیم میشود. روتختی یکی از موارد الزامی سرویس خواب است که غالبا به سه نوع تقسیم میشوند. هر آنچه جهت یک خواب خوب و آرام نیاز داشته باشید در اینجا پیدا خواهید کرد. در خرید روتختی، نیاز است که شما بتوانید به راحتی رنگ دلخواه را در طرح مورد علاقه خود پیدا کنید .امروزه در بازار، روتختی انواع مختلفی دارد که شامل روتختی عروس، اسپرت و کلاسیک نوجوان تک نفره و دو نفره، روتختی کودک و نوزاد دخترانه و پسرانه، ساده، طرح دار و گل دار، چهار فصل، چاپی و سه بعدی و مدل های دیگر است.

طرح چهارخانه با زمینه رنگ ملایمتر هم پیدا میکنید، مثل مدل پاتینا یا تامی. شرکت نرمینه بافت در سال ۱۳۸۰ با کسب جواز تاسیس در زمینه تولید پتو سیلک خط تولید خود را راهاندازی کرد و در سال ۱۳۸۱ به بهربرداری رسید. شرکت رزینتاژ با هدف عرضه منسوجات خانگی برتر در ایران تاسیس شد و در ابتدا در زمینه رومیزیهای ضدلک و انواع پردهها فعالیت داشت اما بعدها، یعنی سال ۱۳۸۲ در کنار تولید این محصولات، شروع به تولیدکالاهای خواب با برندهای Melrose و Perca کرد. این مسئله باعث بر هم خوردن آرامشتان در خواب شده و برای افراد به ویژه کسانی که به بیماریهای تنفسی دچار هستند بسیار آزاردهنده است. لرزش در این جنس تشک بسیار کم میباشد که در نتیجه استراحت راحتی را برای شما ایجاد میکند. تشکهای صنعتی از نظر مکانیزم ساخت به سه دسته تشک هاس فوم، تشکهای فنر متصل و تشکهای فنر منفصل تقسیم میشوند. باید توجه داشت که از نوع بیکیفیت آن که از تکه پارچههای صنعتی درست شدهاند استفاده نکرد. از بحث رختخواب سنتی که بگذریم، رختخواب صنعتی که با استفاده از دستگاه صنعت کالای خواب ساخته می شوند مطرح می شود که پتو اولین کالای خواب صنعتی است که آن را مطرح می کنیم.

در نگاه اول احتمال دارد شما کالای خواب را فقط بالش و پتو و تشک در نظر بگیرید و بگویید که انتخاب آنها مشکل نیست. این امر سبب میشود که کمر در شرایط ایده آلتری روی تشک قرار گرفته و باعث بهبود دردهای کمری شود. همچنین اگر مایعاتی روی آن بریزد جذب تشک نشده و لکی ایجاد نخواهد شد. نوع اول نوع ساده آن است که از جنس ملحفههای معمولی درست شده و روی تخت قرار میگیرد. تشکهای فوم یا اسفنجی معمولا از فوم مموری و فوم لاتکس درست میشوند، اما به دلیل انعطافپذیری فوم مموری در مقابل نیروهای وارده، از طول عمر بالایی برخوردار هستند. پوشاندن تشکهای مختلف با روتشکی کش دار بسیار سادهتر بوده و دیگر درگیر درآمدن رو تشکی نیز نخواهید بود. با وجود تشکهای با کیفیت و درجه یکی مانند پارلاهوم و… لحاف معمولا با پشم، کرک یا الیاف گیاهی مانند پنبه پر میشود و جنس رویه آنها اغلب از پارچه پنبهای یا پلیاستر است.

روتختیهایی مانند ﻣﺪل روﺗﺨﺘﯽ ﺗﺎچ ﺗﺮکیه، روتختی لایکو، خواب نیکرو، دریم لایف و خزر مرینوس تمام انتظارات ما از یک روتختی مرغوب را پاسخ میدهد. در مجموع خرید کالای خواب با کیفیت را به هیچ عنوان هزینهای زائد یا غیر ضروری ندانید و برای آرامش خودتان به سوی باکیفیتها بروید. شما می توانید با توجه به نیازها و معیارهای شخصی خود برای خرید انواع بالش و روتختی با کیفیت و متنوع اقدام کنید و خاطره خوشی را برای خود به ارمغان بیاورید. از این کالای خواب گاهی به عنوان لحاف روتختی نیز استفاده می شود. برای این که پایههای تخت خواب از دیدهها پنهان شود، از دامن تخت خواب استفاده میکنند. ظاهرا پرطرفدارترین محصول، پتو و لحاف هستند که نقش روتختی را هم بازی میکنند. شما در خرید اینترنتی امکان مشاهده رنگ، طرح، قیمت و آشنایی با جنس روتختی را بدون عجله و با صبوری دارید. در این بخش از فروشگاه، شما امکان خرید آنلاین انواع کالای خواب برندهای معتبر بازار را با تضمین بهترین قیمت ممکن دارید.