آشنایی با رشته های ورزشی دو میدانی

رئیس فدراسیون دو و میدانی کنیا این خبر را تأیید کرده است.این قتل تنها چند هفته پس از رکوردشکنی وی در رویداد آلمان رخ داد، جایی که او رکورد زنان در ۱۰ کیلومتر را شکست. پس از پایان ۲ مرحله نخست رقابتهای دو و میدانی باشگاهی کشور، اختلاف زیاد تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با مجموع ۵۲۶ امتیاز نسبت به تیم های دوم و سوم یعنی ذوب آهن اصفهان با ۳۹۴ و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۳۳۲ امتیاز دیگر جای تردیدی برای پیروزی پلیمر خلیج فارس نگذاشت و این قهرمانی از قبل مشخص بود. وی گفت: این مسابقات در مادههای ۱۰۰، ۴۰۰، ۸۰۰ و ۳۰۰۰ متر، پرتابهای وزنه و نیزه، پرش طول و دوی امدادی برگزار میشود، ضمن اینکه هر ورزشکار در دو ماده می تواند در این رقابتها شرکت کند. چگونه عضله در بدن رشد می کند؟ زمانی که تعداد شرکت کنندگان از 8 نفر تجاوز کند، هر یک از آن ها سه بار پریده و به 8 نفری که بهترین پرش را انجام داده اند اجازه ی سه پرش دیگر داده می شود و هر گاه تعداد شرکت کننده ها 8 نفر یا کم تر باشد به شرکت کننده 6 بار اجازه ی پرش داده می شود.

وی با بیان اینکه دو و میدانی شامل انواع دوها، پرش ها، پرتاب ها، پیاده روی و رشتههای ترکیبی است افزود: این ورزش ۲۴ رشته رسمی دارد که میتواند ۲۴ مدال طلا، ۲۴ مدال نقره و ۲۴ مدال برنز را برای یک تیم ورزشی بانوان و آقایان به ارمغان بیاورد. او با بیان اینکه این مسابقات در مادههای ۱۰۰، ۴۰۰، ۸۰۰ و ۳۰۰۰ متر، پرتابهای وزنه و نیزه، پرش طول و دوی امدادی برگزار میشود، افزود: اینکه هر ورزشکار در دو ماده میتواند در این رقابتها شرکت کند. امروزه دو ومیدانی با رشته هایی همچون فوتبال، بسکتبال، تنیس و والیبال به عنوان پرتحرک ترین رشته های ورزشی جهان رقابت می کند. به گزارش ایرنا، مسابقات ورزشی نابینایان و کم بینایان استان اصفهان ۲۲ مهر امسال با عنوان “جام مهر” در سه رشته گُلبال، دو و میدانی و شطرنج در شهر اصفهان آغاز شد و امروز پنجشنبه به کار خود پایان داد.

به همین جهت در محلهای پیچ زمین دو میدانی، خط کشی با نوارهای ۱۰ سانتیمتری سفید رنگ بر روی این چمن نصب میشوند. این چمن باید با توجه به استاندارهای پزشکی و ورزشی نصب شود. پرنیان افزود: با توجه به آمادگی بالای تیم دو و میدانی استان کرمانشاه، شانس کسب مدال در این رقابتها را داریم. عزیز الله مشفقی سرپرست تیم دو و میدانی سپاهان در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مسابقات لیگ دو و میدانی اظهار کرد: مسابقات لیگ کیفیت نسبتا خوبی داشت، تنها به دلیل اینکه در هفتههای پایانی لیگ قرار داشتیم و همین عاملی شده بود تا دوندگان از لحاظ آمادگی و رکوردی به شرایط بالاتری برسند و بتوانند در مرحله پایانی عملکرد بهتری نسبت به ۲ مرحله ابتدایی لیگ داشته باشند. هاشم صیامی، رئیس فدراسیون دو و میدانی در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برگزاری مسابقات لیگ دو و میدانی اظهار کرد: ورزشکاران ۳ کشور لهستان، بلاروس و کنیا در لیگ امسال دو و میدانی حضور داشتند ورزشکاران شاخص ما از جمله احسان حدادی، حسن تفتیان و مهدی پیرجهان هم در این مسابقات شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، الکس کوئینونز دونده اکوادوری و دارنده مدال برنز ماده ۲۰۰ متر مسابقات جهانی در کشور خود کشته شد. به گزارش همشهری آنلاین ستاره دو و میدانی کنیا در منزل خود به قتل رسید. گروه استانها-رئیس هیئت دوومیدانی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات دو میدانی خیابانی در تبریز خبرداد و گفت: این مسابقات در بخش آقایان در حد فاصل چهارراه ابوریحان تا میدان ساعت برگزار شد. بنابر این پریدن از روی یک مانع در مقابل دیدگان هزاران نفر در یک میدان سر پوشیده ورزش است در حالی که پریدن از روی یک چشمه هنگام پیاده روی در روستا فقط تلاش برای خیس نشدن پای فرد است. قهرمان دو ۱۰۰ متر با مانع ایران ادامه داد: ورزشگاه حجاب شیراز تنها ورزشگاه اختصاصی بانوان است که پیست تمرینی آن غیر استاندارد است و پاسخگوی بانوان علاقه مند به ورزش نیست و ورزشگاه حافظیه هم صبح ها ،روزهای فرد و در ساعات گرم برای ۲ ساعت اجازه تمرین داریم. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، صبح امروز، مسابقات دو و میدانی رده سنی نونهالان پسران کشور (لیگ پایا) منطقه ٣ با حضور ورزشکاران استانهای مازندران، سمنان، خراسان رضوی، خراسان رضوی و گلستان در مجموعه ورزشی شهدای گلستان واقع در کریم آباد گرگان برگزار شد.