آخرین اخبار «مسابقات دو و میدانی

عرض چاله باید 75/2 و طول آن از تخته ی پرش کم تر از 10 متر نباشد. صادق نریمانی دیگر ورزشکار گلستانی در ماده هزار و ۵۰۰ متر شرکت کرد و چون ورزشکار دیگری حضور نداشت از رسیدن به مدال بازماند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، اولین دوره مسابقات منطقه شش نونهالان دختر کشور با حضور ۳۰ شرکت کننده مقا اول مسابقات دو میدانی دختران نونهال منطقه شش کشور از آن خراسان جنوبیاز استانهای خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و کرمان در بیرجند برگزار شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات دوی استقامت جایزه بزرگ جام شهدای سلامت با حضور ۵۰۰ شرکت کننده روز پنج شنبه ۴ آذر ماه قرار است در استادیوم آزادی برگزار شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، یاسر خورشیدی دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: یوردخانی از باشگاه دوومیدانی ایران زمین سمنان در مسابقات دو استقامت جام شهدای سلامت در مسافت ۱۵ کیلومتر سوم کشور شد.

مسافت هاي طولاني با گام هاي اهسته تري طي مي شود. مسابقه دو، با شرکت، دوندگان آماده و تیز پا، به مسافت یک استاد (برابر با ۱۸۲ متر) انجام می شد که واژه استادیوم نیز برگرفته از همین واژه استاد است. در بخش نتایج ماده 400 متر “رامان پیری”دونده کردستانی با زمان 54.20 ثانیه مقام دوم و نشان نقره را بدست آورد. سعید پویا پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مسابقات امروز به میزبانی اهواز در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد که در پایان تیم خوزستان با کسب ۶ نشان طلا، سه نقره و یک برنز اول شد. جمال فتاحی رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا کشور در دو بخش آقایان و بانوان بعد از وقفه ای دو ساله، از نهم آذرماه به مدت سه روز به میزبانی استان فارس در شهرستان شیراز برگزار شد. ایسنا/خوزستان تیم دو و میدانی پیوند اعضا خوزستان در مسابقات کشوری خوش درخشید.

ایسنا/خوزستان تیم های دو و میدانی آقایان و بانوان کارگری خوزستان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می شوند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای ناشنوایان؛ بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دو و میدانی آقایان ناشنوایان از صبح امروز – جمعه ۲۱ آبان ماه با حضور ۸۰ دونده از استانهای: قم، اصفهان، سمنان، چهارمحال و بختیاری، فارس، اردبیل، خراسان رضوی، مرکزی، البرز، زنجان، گیلان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، آذربایجان شرقی، قزوین و خوزستان به میزبانی استان یزد در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد و در پایان استان اردبیل در جایگاه نخست ایستاد و استانهای چهارمحال و بختیاری و فارس سکوهای دوم و سوم را به دست آوردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، در پایان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور که با حضور ۳۱ تیم از سراسر کشور در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شد، تیم البرز پس از میزبان به مقام نائب قهرمانی رسید. در بخش مردان تنها شاهین مهردلان در پرتاب وزنه با رکورد ۲۰:۴۰ حدنصاب ورودی قهرمانی داخل سالن آسیا را کسب کرد. رقابت های لیگ برتر دو و میدانی داخل سالن بانوان باشگاه های کشور به میزبانی تهران برگزار شد.

علاوه بر این جایزه نقدی قرار است به ورزشکاران برتر جایزه بزرگ دو و میدانی اهدا شود. به گزارش ایسنا؛ حمید رضا سپهری نیا افزود: دختران ملایری با حضور قدرتمند خود در این مسابقات در رده سنی نونهالان توانستند در مادههای پرش طول، پرتاب وزنه، ۱۰۰ متر با مانع و آزاد، ۹ عنوان برتر این مسابقات را از آن خود کنند. مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی ناشنوایان دختر سراسر کشور به میزبانی استان یزد در مادههای ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، پرتاب دیسک و پرتاب وزنه برگزار شد که گلمحمدی توانست در ماده پرتاب دیسک مقام اول و در ماده پرتاب وزنه مقام سوم را کسب نماید. پیست ورزش دو داخل سالن دارای ۲۰۰ متر طول است. طول پیست دو داخل سالن ۲۰۰ متر است. به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ شهلا محمودی در مسابقات دو و میدانی داخل سالن باشگاه های کشور در مواد 400 متر و 400 متر امدادی خوش درخشید.